אוי קורונה שלנו –

השבוע שמעתי מחבר הסבר על מה שקורה לכדור הגלובלי שלנו , החבר אמר כי ליקום נמאס מאתנו ופשוט הרים הנד ברקס . האמת צודק הכדור- הגלובוס, התבל, היקום, אנחנו בני האדם לא הפסקנו לנצל לשדוד לקחת מבלי לחשוב לרגע האם אנחנו גורמים לו נזק. רק בחצי השנה האחרונה ה"כדור" סבל ועדיין סובל משרפות ענק באוסטרליה ,שרפות ענק בתאילנד גם בעת הזו , קרחונים נמסים ודובי הקוטב מתים , בכל העולם מרחבי המחייה של בעלי החיים הולך ומצטמק ואז מגיעה הקורונה ,העולם נעצר .

ובתוך הכאוס הזה כשבני האדם נמצאים בהסגר , בעלי החיים הפראיים החיים בטבע יוצאים ממחבואם  ומגיעים לשטחים ה"פתוחים" של פעם ,רק היום הם כבישי אספלט גינות ציבוריות ,ככרות ובנינים גבוהים.

התמונות שהעליתי  מדברות בעד עצמן.

בתוך כל זה ,קידוש חברי היקר מתקשר ומתאר את המצב באתיופיה. בלבול, מבוכה, אזלת יד ,סיפר כי תעשיית התיירות נעצרה ולא יעבור זמן וגם תעלם כפי שהיא צצה.

קידוש הוא חבר ,מדריך ובעל חברת טיולים בשם DIRO ETHUOPIA TOURS .עם קידוש טיילתי מס פעמים לאורך השנים, עברנו הרפתקאות לעיתים מסוכנות יחד ובשנה האחרונה החלטנו לשתף פעולה כשפתחתי את העסק שלי , הלקוחות שלי נהנו בהדרכתו של קידוש באתיופיה המדהימה , עם קידוש כל טיול הוא חוויה בלתי נשכחת ועם טעם של עוד.

הבטחתי לקידוש ולעצמי, שהקורונה לא תמחק אותו מעולם התיירות ,

קידוש – מאחלת לכולנו לימים קלים ולחזור לעבודתנו בעולם התיירות ,אינשאללה

Kidus – wishing for easy days and returning to our work enjoying great   Ethiopia, Inshallah my friend 

 
קידוש ביקור בנילוס השוקולד
בכפר שכוח אל בדרכנו לגינקה דרך ההרים
הקשר האישי עם המקומיים הופך כל טיול לחוויה
חזירים בחיפה
יעלים בטיילת באילת
צבוע בלב ישוב בהוד השרון

כתיבת תגובה

סגירת תפריט